Республіка Нагірний Карабах припиняє існування

Усі державні органи невизнаного Арцаху розпустять до 1 січня 2024 року. Місцеве населення має самостійно ухвалити рішення щодо місця проживання.

Невизнана Нагірно-Карабаська Республіка (Арцах) припиняє своє існування з 1 січня 2024 року. Відповідний указ підписав її "глава" Самвел Шахраманян, повідомило 28 вересня агентство Armenpress.

"До 1 січня  2024 року розпустити всі державні установи та організації, підпорядковані їм відомства, і Республіка Нагірний Карабах (Арцах) припиняє своє існування", - йдеться в документі.

Зазначається, що рішення ухвалено у зв'язку зі складною військово-політичною ситуацією, що склалася після 19 вересня.

Населення, зокрема й те, що перебуває за межами Нагірного Карабаху, після ознайомлення з умовами реінтеграції, представленими Азербайджаном, має право ухвалити самостійне рішення щодо можливості перебування або повернення в Нагірний Карабах.

Указ набуває чинності одразу після публікації.

До речі, колишній міністр закордонних справ невизнаного Нагірного Карабаху Давид Бабаян вирішив здатися владі Азербайджану. Він пояснив, що включений до чорного списку Азербайджану, через що влада країни вимагала від нього прибути до Баку для розслідування.

«Моя неявка або, гірше за те, втеча завдасть серйозної шкоди нашому багатостраждальному народу, багатьом людям, а цього я, як чесна людина, трудівник, патріот і християнин, допустити не можу», — написав він у Facebook.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.