Лукашенко заявив, що білоруська опозиція «готує держпереворот» в 2025 році

Громадянам потрібно готуватися до нової хвилі репресій.

Опозиціонери, що перебувають за кордоном, проробляють три основні сценарії дестабілізації обстановки в Білорусі. Про це заявив на нараді з керівниками органів забезпечення національної безпеки самопроголошений президент республіки Олександр Лукашенко, повідомляє БелТА.

"Найближчим часом пройдуть найважливіші для країни заходи: єдиний день голосування, формування Всебілоруських народних зборів. Нас знову спробують розхитати. Це очевидно. Схема не зміниться. Але ми маємо бути готовими до того, що вони вигадають нові тригери для дестабілізації суспільства", - заявив він.

Першим він згадав сценарій, який назвав найбажанішим для опозиції.

"Це організація державного перевороту або насильницьке захоплення влади безпосередньо в період проведення електоральної кампанії. Але при цьому самі оцінюють його як малоймовірне. Реальних передумов для розгойдування ситуації за аналогією з 2020 роком вони поки не бачать", - вважає Лукашенко.

"Другий сценарій" - використання поточної виборчої кампанії як репетицію та початковий етап для підготовки до перевороту під час президентських виборів у 2025 році, і на виконання цього сценарію "буде використано всі сили опозиції".

"Третій сценарій резервний - довга гра з широким залученням інструментів м'якої сили на випадок провалу перших двох варіантів розвитку подій", -  заявив він.

ПО ТЕМІ:  Лукашенко дозволив своїм військовим стріляти з вогнепальної зброї по населенню

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.