Екс-«президент» росії поділився мріями про концтабори у Сибіру для українців

Так алкоголік та психічно хворий Дмитро Медведєв планує перевиховувати людей з окупованих територій.

Заступник голови Ради безпеки росії Дмитро Медведєв заявив, що українці, які перебувають на тимчасово окупованих територіях і "шкодять рф", мають бути покарані. Про це 22 лютого повідомив Інститут вивчення війни.

Зазначається, що Медведєв пообіцяв "викрити й відправити до Сибіру для перевиховання в трудових таборах" тих українців, які не радіють "новій владі" у загарбаних регіонах.

Аналітики підкреслюють, що показові судові процеси й репресії сталінської епохи так само починалися з арештів і розстрілів "саботажників", і Медведєв використовує саме сталінську риторику щодо жителів окупованих росією територій.

Аналітики зазначили, що використання Медведєвим риторики сталінської епохи про "чистки" є показовим. 

Окупаційний губернатор Запорізької області Євген Балицький також відкрито обговорював і намагався захищати незаконну російську окупаційну політику. Він виправдовував примусову депортацію українських громадян, які виступають проти російського вторгнення в Україну, і навіть натякав на страти без суду і слідства українських громадян російськими окупаційними силами.

ВІДЕО

Окрім цього, Росія продовжує поширювати свою державну політику щодо системного релігійного переслідування на окуповану Україну. Глава "ДНР" Денис Пушилін 22 лютого опублікував кадри, на яких нібито видно, як ФСБ і Росгвардія обшукують офіс громади Свідків Єгови в окупованому Маріуполі Донецької області. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.