Папа Римський вважає, що Україна має піти на уклін путіну

Франциск вперше вжив такі терміни, як "білий прапор" або "переможений".

Папа Римський Франциск заявив, що Україна "повинна мати відвагу підняти білий прапор" та почати переговори з Росією. Про це понтифік заявив в інтерв'ю швейцарській телерадіокомпанії, - пише Reuters.

Главу католицької церкви запитали про його позицію в дебатах між тими, хто каже, що Україна повинна здатися, оскільки вона не змогла дати відсіч РФ, і тими, хто каже, що це узаконить дії Росії. 

"Це одна з інтерпретацій. Але я вважаю, що сильнішим буде той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має сміливість підняти білий прапор і вести переговори. Слово "переговори" - сміливе слово. Коли ви бачите, що зазнали поразки, що справи йдуть не дуже добре, вам потрібно мати сміливість вести переговори", - сказав Папа Франциск.

На думку глави Ватикану, переговори мають відбуватися за допомогою міжнародних держав.

"Можна відчувати сором, але скількома загиблими закінчиться ця війна? Потрібно вести переговори вчасно, знайти країну, яка може бути посередником", - сказав Папа Римський, згадавши Туреччину серед таких країн.

Reuters зазначає, що Франциск вперше вжив такі терміни, як "білий прапор" або "переможений", обговорюючи війну в Україні, хоча в минулому говорив про необхідність переговорів.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.