Путіну перестав подобатися Кужугетович

Міністерство нападу росії запропоновано очолити Андрію Білоусову.

Володимир путін вирішив змінити міністра оборони Сергія Шойгу. На заміну він запропонував обрати колишнього першого заступника голови уряду рф Андрія Бєлоусова. Про це повідомляють росЗМІ в неділю, 12 травня.

До Ради Федерації надійшли запропоновані Путіним кандидатури на посади керівників низки федеральних міністерств і відомств.

Зокрема, міністром оборони Путін пропонує призначити Білоусова Андрія Ремовича, який був першим заступником голови уряду рф.

Сергій Шойгу займає посаду міністра оборони росії із 2012 року. Зараз путін хоче призначити його секретарем Радбезу рф, а попереднього секретаря Радбезу Миколу Патрушева звільняє "у зв'язку з переходом на іншу роботу".

Андрію Білоусову 65 років. У 2012-13 роках він обіймав посаду міністра економічного розвитку РФ, з 2013 до 2020 був помічником президента, а з січня 2020 року – першим заступником голови уряду. Також є головою ради директорів ВАТ "Российские железные дороги".

sho2

Білоусов із 2022 року перебуває під персональними санкціями України як чиновник високого рангу і член найближчого оточення Путіна через повномасштабне вторгнення Росії в Україну, під персональними санкціями Євросоюзу за заклик до російських олігархів продовжити співпрацю з підсанкційними російськими банками та підтримку окупації Криму, у санкційному списку США проти фінансового сектору Росії.

Також занесений до санкційних списків Японії, Канади, Великої Британії та Австралії.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.