Польща розглядає можливість збивати російські ракети над Україною, - МЗС

Володимир Зеленський також проситиме членів НАТО збивати російські ракети над Україною.

Польща розглядає питання щодо збиття російських ракет над Україною, але рішень наразі немає. Про це заявив речник МЗС Польщі Павел Вронський, - повідомляє "Укрінформ".

У Польщі розглядають питання щодо можливого залучення систем ППО країни до збиття російських ракет поблизу кордонів та на території України.

"Це питання розглядається з юридичної та технічної точок зору, але жодних рішень в цій справі немає",- зазначив Вронський.

Він зауважив, що українська сторона вже зверталася до польської з такого роду ініціативою.

За словами Вронського, розмови з цього приводу в Польщі виникли після того, як російська ракета у березні цього року порушила повітряний простір країни, перебуваючи в ньому 39 секунд.

Він пояснив, що розмови ведуться навколо того, чи польські засоби ППО могли б збивати такі ракети ще над територією України і якими могли б бути юридичні наслідки такого кроку.

Водночас речник МЗС Польщі підкреслив, що не йдеться про фізичне перенесення елементів польської системи ППО в Україну.

***

Володимир Зеленський планує відвідати заходи на честь висадки союзних військ у Нормандії у Франції. Там він проситиме членів НАТО збивати російські ракети над Україною. Про це повідомляє видання "Politico".

Джерела видання вказують, що Зеленський може відвідати Францію вже наступного місяця.

"Україна відчайдушно потребує постійної підтримки та світової уваги, і ця поїздка дасть йому час зустрітися зі світовими лідерами, включно з президентом Джо Байденом, щоб відстоювати інтереси своєї країни", - пишуть журналісти.

Зеленський, як очікується, скористається цією поїздкою, щоб закликати до більшої військової підтримки з боку Заходу і попросити НАТО збивати російські ракети над Україною, як це зробили США і Велика Британія, коли Іран напав на Ізраїль.

 

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.