У Білому домі дійшли висновку, що кількість російських озброєнь, оснащене компонентами США, неприйнятно висока

США та їхні союзники намагаються зупинити потік деталей до Росії. 

Тривожна кількість російських озброєнь оснащена електронними компонентами, виробленими компаніями США і країн-союзників.

Про це заявив представник адміністрації Байдена, закликавши компанії зупинити потік деталей, які використовуються для ведення війни в Україні, пише Bloomberg.

"Відсоток російських бойових озброєнь з компонентами американських або союзницьких брендів викликає тривогу і є неприйнятно високим", - заявив заступник радника з національної безпеки з питань міжнародної економіки Дейліп Сінгх . "Використовуйте свій творчий потенціал і ресурси, знайте своїх клієнтів, знайте їхніх клієнтів і знайте кінцевих споживачів. Переконайтеся, що американські фірми не є мимовільними гвинтиками в арсеналі російської автократії".

США та їхні союзники намагаються зупинити потік деталей до Росії. Експортний контроль, який спрямований на переміщення товарів, а не фінансових операцій, було важко забезпечити, оскільки виробники не мають великих внутрішніх відділів з контролю за дотриманням вимог.

"Після 11 вересня знадобилися десятиліття, щоб побудувати архітектуру фінансових санкцій, - сказав Сінгх, відповідаючи на запитання на заході в Інституті Брукінгса. "Ми повинні зробити це зі швидкістю викривлення для технологічних і товарних компаній".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.