У США відкрили завод, який вироблятиме артснаряди для України

Завод щомісяця вироблятиме близько 30 тисяч снарядів для 155-міліметрових гаубиць.

У американському місті Мескіт (штат Техас) відкрився новий збройовий завод General Dynamics, який вироблятиме артилерійські снаряди калібру 155 мм. Про це повідомила пресслужба компанії.

"Завод артилерійських снарядів був спроєктований і спеціально побудований для інтеграції нових, інноваційних виробничих процесів для забезпечення стійких і довготривалих промислових можливостей для наших бійців", - заявив президент General Dynamics Фірат Гезен.
 

Видання The New York Times пише, що завод щомісяця вироблятиме близько 30 тисяч снарядів для 155-міліметрових гаубиць, які мають вирішальне значення для військових дій в Україні.

Щоб забезпечити постачання артилерійських розрахунків України, Пентагон поставив за мету виробляти 100 тисяч артснарядів щомісяця до кінця 2025 року. Заводи у Скрентоні та Вілкс-Баррі (штат Пенсільванія) разом виробляють близько 36 тисяч снарядів на місяць, зазначають журналісти.

Підприємство складатиметься з трьох виробничих ліній і забезпечить 350 нових робочих місць, коли вийде на повну потужність у 2025 році.Ще один завод з виробництва снарядів будується у Камдені (штат Арканзас). Пентагон також планує відкрити на військовому заводі в Айові другу лінію з виробництва снарядів і частково відкрити завод у Парсонсі (штат Канзас).

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.