КНДР передала росії п'ять мільйонів снарядів, путін попросить ще - Сеул

Росія в обмін відправила Північній Кореї технології для розгортання шпигунських супутників, а також звичайних озброєнь, таких як танки і літаки.

 

Північна Корея передала в росію контейнери, що, ймовірно, містять майже п'ять мільйонів артилерійських боєприпасів. Однак існує можливість того, що президент росії Володимир путін попросить ще більше під час свого візиту до Пхеньяна. Про це заявив міністр оборони Південної Кореї Шин Вон Сік в інтерв'ю "Bloomberg".

За його словами, Сеул виявив щонайменше 10 тисяч транспортних контейнерів, відправлених із Північної Кореї до росії, в яких може перебувати до 4,8 млн артилерійських снарядів, подібних до тих, які путін використав у війні з Україною. 

Він додав, що Північна Корея відправила десятки балістичних ракет, щоб допомогти путіну атакувати Україну.

Росія в обмін на ці боєприпаси відправила Північній Кореї технології, які допоможуть у її планах розгортання безлічі шпигунських супутників, а також звичайних озброєнь, таких як танки і літаки.

Путін вперше з 2000 року збирається відвідати Північну Корею вже наступного тижня. 

Чиновник припускає, що боєприпаси, відправлені Північною Кореєю після зустрічі путіна та Кіма у росії у вересні могло "набагато перевершити те, що було відправлено США та Європейським Союзом Україні". 

Комерційні супутникові знімки та розвідувальні дані, надані урядом США, показують, що російські вантажні судна регулярно курсують між колись тихим північнокорейським портом Наджин недалеко від кордону з росією. Більшість із них попрямували на колишню радянську базу підводних човнів, розташовану приблизно за 180 кілометрів.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.