Держдума схвалила в першому читанні наймасштабніше збільшення податків в історії росії

Путін доручив російським посадовцям затвердити прогресивну шкалу податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) до кінця серпня.

Держдума рф схвалила в першому читанні пакет поправок, який запроваджує наймасштабніше підвищення податків в історії росії.

Про це пише The Moscow Times.

Зазначається, що проєкт вводить п'ятиступеневу прогресивну шкалу податку на доходи фізичних осіб. Очікується, що його ухвалять влітку, а зміни набудуть чинності з 1 січня 2025 року.

"Унаслідок реформи в найближчі шість років у населення і бізнесу заберуть 16,8 трлн рублів - суму, яка на третину перевищує загальний розмір Фонду національного добробуту (12,75 трлн рублів) і більш ніж утричі - його ліквідну, але не витрачену частину (5,2 трлн рублів).

У рамках поправок до Податкового кодексу з наступного року в росії буде запроваджено прогресивну шкалу ПДФО, яка торкнеться громадян, які заробляють понад 200 тисяч рублів на місяць", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що понад 11 трлн рублів за найближчі 6 років у казну додатково заплатить бізнес. З 2025 року в росії підвищується ставка податку на прибуток - з 20% до 25%.

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.