В Краматорську триває прийом заявок на евакуацію до Німеччини

Організовують евакуацію народний депутат Максим Єфімов і Агенція «Наш Краматорськ».

В Краматорську триває прийом заявок на евакуацію до Німеччини, процес організували народний депутат Максим Єфімов і Агенція «Наш Краматорськ».

"Проїзд – безкоштовний. Виїхати зможуть лише жінки з дітьми, - повідомляє «Наш Краматорськ» у Facebook. - З Краматорська потягами люди доїдуть до Львова, а звідти автобусами їх відвозитимуть до Німеччини. Перший рейс був відправлений 15 березня. Зараз щоденно формуються списки, і в міру надходження заявок – групи на виїзд".

За інформацією «Наш Краматорськ», наразі Німеччина приймає українців за спрощеною процедурою, і надає дозвіл на перебування у країнах ЄС людям у статусі Vertriebene (насильно переміщені особи). Цей статус можна отримати дуже швидко: без очікування, без інтерв'ю та розгляду.

Цей статус означає:

-- дозвіл на перебування у країні на три роки з можливістю подальшого продовження строку;
-- дозвіл на роботу та навчання – як у школі, так і для здобуття професійної та/або вищої освіти;
-- можливості для отримання медичного страхування і соціальної допомоги.

По прибуттю, мешканцям України безкоштовно буде надано місця для проживання. Це будівлі, які обладнані як окремі кімнати або поселення у німецькі родини. Все залежить від можливостей приймаючої сторони. Після прибуття й тимчасового розміщення, людей зареєструють у розподільному центрі та в соціальному відділі.

Кожному видадуть документ – прописку. З нею потрібно буде звернутися до банку для оформлення банківської картки на виплату допомоги. Допомогу отримуватимуть усі. На дорослу людину соціальна допомога становить 330 євро, а на дітей її розмір визначатиметься залежно від віку. Також кожен отримає медичну страховку і матиме безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Далі будуть організовані інтеграційні курси з вивчення німецької мови. Усі, хто прибув, матимуть дозвіл на роботу в Німеччині. Діти підуть у школи та дитсадки. Студентам теж будуть допомагати – скоріш за все, їх прийматимуть на курс нижче, доки це питання не врегульоване.

Ще один важливий момент – це повернення додому. Статус Vertriebene (насильно переміщені особи) дозволяє виїхати з Німеччини у будь-який час. Але після від’їзду цей статус втрачається.

☎️ Для отримання детальної інформації і реєстрації звертайтеся за телефонами: 097 388 30 14. Наш кол-центр працює з 9.00 до 18.00 години.

Увага! Для того, аби подати заявку, вам потрібно надати наступну інформацію:
📌 ПІБ (писати латиницею в перекладі з української);
📌 Дата народження (число, місяць, рік);
📌 Кількість повних років;
📌 Номер телефона;
📌 Населений пункт місця реєстрації;
📌 Назва населеного пункту, де ви зараз перебуваєте.

Комментарии

0 # Ирина 05.04.2022 14:24
Здравствуйте.Хочу зарегистрироваться на эвакуацию в Германию.57лет, проживаю в Дружковка, зарегистрирована там же.тел.066 041 39 70
22,01.1965. PETLACH IRYNA
Ответить

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.