У бою з російськими окупантами загинув краматорець Ігор Шпортюк

Останній бій він прийняв під Миколаєвим.

Як підтвердили нашому виданню багато джерел, кілька днів тому в бою з російськими окупантами загинув боєць Збройних сил України, краматорець Ігор Шпортюк.

Судячи із загальної картини, це сталося під час ворожого мінометного обстрілу. Станом на сьогодні, тіло загиблого бійця поки знаходиться на території, окупованій ворогом.

Ігор Шпортюк мав у Краматорську неоднозначну репутацію: за подіями минулого, він досить широко відомий як "кримінальний авторитет" на прізвисько "Шкрок". Був неодноразово судимий.

У 2014-го року здивував багатьох категоричною відмовою співпрацювати з проросійськими загарбниками. У наступні роки неодноразово був помічений на проукраїнських заходах у місті.

shk2

Після нападу Росії у лютому нинішнього року, Ігор Шпортюк наполегливо намагався потрапити до армії, щоб захищати Україну, проте, з урахуванням його минулого, здійснити це бажання йому вдалося не одразу. 

Близькі люди говорять, що бажання потрапити на фронт він пояснив так: "Хочу почати життя з чистого аркуша..."

Комментарии

+4 # Мескалито 09.11.2022 23:37
Легенда ушла
+7 # Olga Dolgicer 20.08.2022 18:26
Память вечная и респект. Верность Украине, это стоит дорого. Не трус и не предатель. Мои соболезнования семье и близким погибшего.
+8 # Валерій 20.08.2022 14:52
Был много наслышан о нем, не раз его видел в городе. Но никогда не мог подумать что он готов был сложить свою голову за свою родную Украину. Молодец. Пусть земля будет ему пухом. Герои не вмирают, они будут жить в наших сердцах.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.