«Інше виробництво залишається за попередньою адресою», - заявив нардеп.
Народний депутат України Максим Єфімов опублікував у Facebook повідомлення, в якому підтвердив інформацію про релокацію з Краматорська на Закарпаття заводу з виробництва вітроенергетичних установок.
"Цього тижня разом з міським головою Краматорська Олександром Гончаренко побували на будівельному майданчику нового цеху підприємства «Фурлендер Віндтехнолоджі»з виробництва турбін та комплектуючих до вітрових електростанцій на Закарпатті, - пише Максим Єфімов. - Ці виробничі потужності частково релокували з рідного Краматорська, інше виробництво залишається за попередньою адресою. Створили підприємство-дублер.
Маємо думати про перспективу, рухатися далі та дбати про підтримку енергоекономічного фронту, де б ми не були.
На новій локації підприємство має повну підтримку на усіх рівнях. Є і амбітні плани. Керівництво компанії прагне не лише зберегти наявний потенціал, а й розвинути його. Новий цех стане частиною майбутнього індустріального парку. Тут матимуть роботу тисячі людей - як переміщені працівники, так і місцеві фахівці. Платформа стане потужною буджетоутворюючою складовою регіону та відкриє нові можливості.
Вірю, що після Перемоги цей новий закарпатський цех і краматорське підприємство стануть єдиним містком, що об’єднає нашу велику державу навколо відбудови і відновлення промислової та енергетичної незалежності України".
Раніше голова Закарпатської ОДА Віктор Микита повідомив, що вже в серпні нове підприємство стало платником податків області, спрямувавши до бюджету громади близько 12 млн грн. , що тут працюватиме декілька тисяч фахівців, і що "громада разом із компанією вже розпочали реалізацію ініціативи з будівництва житла для декількох тисяч релокованих і нових працівників компанії..."
Слід зазначити, що релокація промислового підприємства до іншого регіону викликала неоднозначну реакцію із боку жителів Краматорська. Відповідаючи на критику, Олександр Гончаренко заявив у Facebook: "Відновлення промислового виробництва у нашому місті може відбутися за певних умов, і ніхто не знає, коли це станеться. Обов‘язково відновлять діяльність після нашої перемоги. А якщо нічого не робити, то промислові потужності будуть і далі стояти, як ми це бачимо 13 місяців. Краще нічого не робити ? Звісно ні".
Комментарии