Мразота - це...

Породілля Маріанна Вишемірська, яка дивом вижила під час російського бомбардування пологового будинку в Маріуполі, підтримала путіна.

Маріанна Вишемирська (Підгурська), яка вижила під час російського бомбардування пологового будинку в Маріуполі, поставила підпис за путіна на виборах. Про це вона сама написала у себе в Інстаграм.

"Для мене такий вибір очевидний: не бачу причин щось змінювати. Зараз, попри санкції та всі проблеми, Росія динамічно розвивається. Захищає своїх громадян і працює над тим, щоб завтра було краще, ніж учора", - заявила вона.

Вишемирська стала широко відома після російського авіаудару 9 березня Маріуполем. Тоді під удар однієї з авіабомб потрапив пологовий будинок №3. Одна з породіль померла разом із дитиною.

Після обстрілу журналіст Associated Press помітив біля пологового будинку закривавлену вагітну жінку. Її фото облетіло весь світ. Цією жінкою виявилася Вишемирська.

suka1

Вже потім Маріанна заявила, що не давала дозволу на зйомку та взагалі "аполітична". Ця заява викликала багато обурення, але потім стало відомо, що жінка знаходиться на тимчасово окупованих територіях. Тому її заяву в принципі можна було пояснити тим, що вона перебувала у владі окупантів і думала насамперед про свою дитину.

mraz2

Пояснити цей її вчинок, коли минуло стільки часу і, ймовірно, були можливості так чи інакше залишити окуповану територію, вже складно.

"Думаєте, ви вже всі бачили про день людської сутності? Ну тоді вам як аргумент, що ні. Маріанна Вишемирська. Жінка, яка вижила після бомбардування росіянами пологового будинку в Маріуполі. Обличчя "Горя Маріуполя". Ставить підпис на підтримку путіна... Більшого цинізму ще не було. Ось воно — кінцева точка дна", — написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, коментуючи цю мерзенну історію.

До речі, демонстрація "любові" до окупантів у виконанні цієї пані - вже не вперше. Маріанна Вишемирська вже брала участь у пропагандистських кампаніях окупантів: зокрема, наприкінці серпня жінка оприлюднила на своєму Telegram-каналі низку записів розмов із полоненими українськими військовослужбовцями полку «Азов». Вони були оборонцями Маріуполя та перебували на заводі «Азовсталь», звідки і потрапили у російський полон. На відео видно, що «азовці» виснажені та зморені голодом.

Найсмішніше, що в перші дні після бомбардування пологового будинку російські худоби захлинаючись кричали про те, що все це фейк і постановка, а зображені на фото породіллі - актриси. В тому числі і Вишемирська. А тепер ось як вийшло.

"Путін мало не вбив твою дитину, а ти йому підпис поставила. Навіть Оруелл перевернувся в труні", - коментують українці "політичну позицію", що раптово з'явилася в Маріанни Вишемирської.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.