Українська акторка фільмів для дорослих допомагає пораненим бійцям ЗСУ у реабілітації

Юлія Сенюк використовує свою популярність заради привернення уваги до проблеми реабілітації військових та збору коштів.

Про це йдеться у сюжеті української служби німецького видання DW, передає "ДС".

Так, ветеран ЗСУ Олександр розповів, що він спочатку не повірив у новину про приїзд порнозірки. Позаяк, він пожартував, що навіть поголився заради цієї зустрічі.

Юлія Сенюк проводить з українськими захисниками час у басейні, практикує з ними англійську мову, фотографується та всіляко психологічно підтримує.

"Проводиться реабілітація для наших захисників, які втратили свої кінцівки. Ми говоримо про якусь психологічну підтримку. Я насправді не думала, але мені запропонували просто сюди приїхати і таким чином розбавити ситуацію, можна сказати, підняти їм настрій, показати, що вони такі самі як і решта, що з ними можна контактувати", — поділилась дівчина.

Один з українських військових переконаний, що ідея допомагати їм йде у порноакторки від серця.

"У мене мрія — повести доньку у школу першого вересня. Я хочу це зробити на своїх ногах", — поділився захисник України.

jj2

Фізіотерапевт "Центру спасіння життя" Дмитро Ткаченко відзначає, що його підопічні через присутність Джозефіни Джексон на тренуваннях працюють завзятіше та з покращеним настроєм.

jj3

Юлія Сенюк використовує свою популярність заради привернення уваги до проблеми реабілітації військових та збору коштів.

Дівчина залучила до допомоги відомого американського колегу Джонні Сінса (відомий як "Лисий із Brazzers"). Минулого року той сфотографувався уфутболці із українським Тризубомта заявив, що "не любить росіянок".

jj4

Нині Юлія Сенюк збирає мільйон доларів на протези для ветеранів у Центрі спасіння життя. Для цього дівчина почала знімати відеоблог про потреби воїнів.

"На одного хлопця в середньому може піти 10 мільйонів гривень. Це враховуючи реабілітацію, протез і все решта. Тому кошти нереальні, ми постійно шукаємо фінансування. Багато людей просили мене зробити фан-зустрічі. Чому б їх не зробити, але з якоюсь користю? Всі гроші будуть задоначені: від квітків, мерч, аукціон — всі сто процентів підуть на донати", — розповіла дівчина.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.