Майже 200 мешканців регіону долучились до відбудови Донеччини

Участь в суспільно корисних роботах є добровільною і оплачується на рівні не нижче за мінімальну зарплату, яка на сьогодні складає 6700 грн.

У цей непростий для країни час надважливим завданням для тих, хто в тилу, є облаштування приміщень під укриття, розбір завалів, будівництво захисних споруд, відновлення зруйнованої інфраструктури, супровід громадян з особливими потребами та багато чого іншого.  Роботи розраховані на період воєнного стану.

На початку листопада Донецька обласна служба зайнятості активно долучилася до урядового проєкту з організації оплачуваних суспільно корисних робіт. Люди, які з різних причин залишились без постійної роботи, можуть взяти в них участь.

Донеччині вкрай не вистачає робочих рук. Тому громади схвально відгукнулись на таку альтернативу. До того ж вони самі на місцях обиратимуть, для яких робіт спрямовуватимуть людей і в якій кількості.

br2

Зі свого боку, представники центрів провели низку зустрічей з керівниками територіальних громад на предмет визначення основних напрямків подальшої співпраці. Маємо гарний результат - у 15 громадах нашої області проводяться суспільно корисні роботи. Майже 200 мешканців регіону долучились до відбудови територіальних громад, ліквідують наслідки воєнних дій та забезпечують функціонування життєдіяльності міст.

Виконання таких робіт дозволяє не лише допомогти відновити рідне місто чи село внаслідок бойових дій, а й отримати заробітну плату, яка фінансуються за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Участь в суспільно корисних роботах є добровільною і оплачується на рівні не нижче за мінімальну зарплату, яка на сьогодні складає 6700 грн.

br3

Служба зайнятості продовжуватиме долучати безробітних осіб та комунальних підприємств для проведення суспільно корисних робіт на Донеччині.

Єдиний порталі вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh

Call-центр Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67.

За матеріалами Донецької обласної служби зайнятості

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.