«Vodafone Україна» відновила зв'язок у низці населених пунктів Харківської та Донецької областей

Оператор запускає додаткові базові станції.

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" (ПрАТ "ВФ Україна", раніше - "МТС-Україна", Київ) відновила зв'язок у низці звільнених населених пунктів Харківської та Донецької області.

Про це йдеться у повідомленні компанії. 

"Відновлення зв´язку на північному сході країни триває. У місті Вовчанськ відновлено роботу усіх базових станцій. Зв'язок повертається у звільнені населені пункти Харківщини: знов в ефірі базові станції у селах Комарівка, Богуславка та Оскол Ізюмського району, Грушівка Куп'янського району, а також в смт Чкаловське Чугуївського району. Також підсилена мережа в смт Ковшарівка Куп'янського району та смт Великий Бурлук", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що відновлена мережа в Харківській області покриває 84 населених пунктів.

Загалом в Харківській області працює 85% базових станцій.

"Фахівці продовжують працювати над відновленням об'єктів зв'язку, щоб забезпечити достатню ємність мережі та покращити якість послуг для звільнених і для населених пунктів Донецької області. Так, завдяки запуску додаткових базових станцій протягом останнього тижня зв'язок покращено у Святогорську Донецької області. Зв'язок також відновлено у смт Райгородок і с. Нове Донецької області, що за 15 км від лінії фронту", - йдеться в повідомленні.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.