Святогірськ і Істон (США) підписали меморандум про побратимство

Американцям цікава підтримка фермерства, адже Істон фермерське місто.

Між містами Святогірськ Донецької області та Істон зі штату Коннектикут (США) офіційно підписано меморандум про побратимство. Про це повідомив Суспільному керівник МВА Володимир Рибалкін, нині між містами триває налагодження контактів для майбутньої співпраці.

"Ми спілкувалися з мером Істона Девідом Бінделглассом та дізналися, що мешканцям громади цікаво знати більше про Святогірськ більше, яким він був до повномасштабної війни. Представники громадської організації Alex21 for Ukraine зняли фільм про місто і показали американцям", — розповів він.

За його словами, нині вирішуються питання подальшої співпраці.

"Зараз це спілкування і ознайомлення з потребами міста. У нас дуже багато потреб після деокупації: проблеми з водопостачанням, водовідведенням та багато інших. Американцям цікава підтримка фермерства, адже Істон фермерське місто", — каже очільник МВА.

Як розповів Рибалкін, якщо істонська громада інвестуватиме в сільськогосподарську сферу, було б дуже добре, бо комунальна техніка міста була повністю знищена російськими військовими.

"Дуже багато сфер, де міста можуть співпрацювати. Обиратимемо найбільш ефективні напрямки, щоб наша громада максимально швидко відновлювалася", — каже Рибалкін.

У Святогірську проживає приблизно 650 людей, до повномасштабного вторгнення було понад чотири тисячі.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.