На нараді у Донецькій ОВА вивчали питання забезпечення водою Святогірська

Проблеми централізованого водопостачання значно загострилися з часів широкомасштабного вторгнення рф.

Варіанти технічного вирішення проблеми забезпечення водою Святогірська розглянули сьогодні на нараді під головуванням начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка разом з керівниками  профільних департаментів ОВА, Святогірської міської військової адміністрації, Донецьктеплокомуненерго та компанії "Вода Донбасу".

Системні проблеми централізованого водопостачання у Святогірську та загалом у громаді  значно загострилися з часів широкомасштабного вторгнення рф - за кілька місяців окупації Святогір'я російські окупанти значно пошкодили критично важливу інфраструктуру, яка забезпечувала людей водою.

-- Розглядаємо різні технічні рішення для приватного сектору та багатоповерхівок, - зазначив очільник області. - Адже системи водо- і теплозабезпечення у багатоквартирних будинках зазнали тотальних руйнувань, доступу до переважної більшості квартир немає, оскільки люди виїхали. Допомогти з матеріалами для відновлення системи водозабезпечення  висловили готовність міжнародні організації - зокрема, з постачанням труб. І це для нас буде суттєвою підтримкою. Окреслили коло завдань, які необхідно вирішити вже найближчим часом.

Прес-служба Донецької обласної військової адміністрації

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.