Краматорський ФК «Авангард» буде виступати під іншою назвою - ЗМІ

Виконком УАФ ухвалив рішення, яке робить це можливим.

“Авангард” (Краматорськ) з наступного сезону виступатиме у Першій лізі як комунальний футбольний клуб і змінить назву на ФК “Краматорськ”. Про це повідомляє видання "Kramatorsk Post".

Виконком Української асоціації футболу (УАФ) на засіданні 16 червня ухвалив рішення про передачу футбольної діяльності ТОВ “ФК Авангард 1955” (так юридично називався краматорський клуб) у власність комунального закладу “Спортивний клуб “Краматорськ”.

За це рішення проголосували усі 34 члени Виконкому УАФ, у тому числі президент ФК “Авангард”, народний депутат України Максим Єфімов.

Директор “Авангарду” Євген Швець пояснив Kramatorsk Post, що ТОВ “ФК Авангард 1955” залишається і не ліквідовується. Просто це товариство передало футбольну діяльність команди комунальному спортивному клубу “Краматорськ”. На практиці це означає, що з наступного сезону Краматорськ у Першій лізі представлятиме комунальна футбольна команда. За словами Швеця, вона гратиме під назвою ФК “Краматорськ”.

Останні ігри поточного сезону "Авангард" грав під назвою "Авангард-СК Краматорськ". Директор СК "Краматорськ" Карен Заргарян казав, що це було зроблено з метою популяризації новоствореного спортивного клубу.

На офіційному сайті клубу будь-яка інформація з цього приводу відсутня.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.