У Росії різнилися з приводу усунення від великого футболу

Виявляється, "не можна у дітлахів відбирати мрію".

Президент російської Прем'єр-ліги (РПЛ) Олександр Алаєв не погодився з рішенням Європейського футбольного союзу (УЄФА) відсторонити команди країни-агресора від міжнародних змагань. Він поскаржився на те, що особливо постраждали юні спортсмени, які не поїхали на різні турніри, забувши про вбитих Росією українських дітей.

Про це Алаєв розповів в інтерв'ю порталу Чемпіонат.com. Він назвав рішення про санкції "занадто жорстким покаранням" і заявив, що російські команди "не порушили жодного пункту регламенту".

"Повертатися лише із прапором? Я вважаю, що не можна відбирати у дітлахів мрію. Знаю хлопців, які не поїхали на юнацькі змагання, з їхніх малих років. Це була їхня мрія, а її забрали. Я вважаю, що ФІФА та УЄФА могли вчинити по-іншому. Це надто жорстке покарання. Ми ж нічого не порушили – жодного пункту регламенту. Нас відсторонили з аргументом "з вами не хочуть грати" і "ми не впевнені у безпеці". Але я уявляю, під яким тиском були футбольні організації. Говорити зараз, що вони є повністю незалежні, вкрай дивно", – сказав Алаєв.

oboz2

Раніше він розповів про переговори з УЄФА щодо інтеграції Криму до російського футболу. Однак у самій організації нагадали, що кримські команди не можуть бути прийняті до РФС.

У відповідь глава футбольного клубу "Ахмат" Магомед Даудов зробив злісне та образливе висловлювання на адресу УЄФА, зазначивши, що організація не має права вказувати Росії, як їй чинити з кримськими клубами. Напередодні Росія оголосила про створення "Ліги Співдружності", в якому братимуть участь команди з окупованих регіонів України, так званих Південної Осетії та Абхазії.

Кримські ТСК (Сімферополь), СКЧФ (Севастополь) та "Перлина" (Ялта) виступали у другій лізі російського футболу у 2014 році. Однак УЄФА вимагає від РФС виключити їх зі свого складу, не визнавши півострів територією РФ.

Джерело: "Обозреватель"

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.