У WBA скучили за російськими боксерами

Керівництво Всесвітньої боксерської асоціації ухвалило дивне рішення стосовно країн-агресорів.

Російські спортсмени не мають відношення до війни проти України. Так чомусь вирішили у керівництві Всесвітньої боксерської асоціації. WBA навіть випустила з цього питання офіційний прес-реліз, у якому вибілила боксерів із країн-агресорів, та повернула їх у свої рейтинги.

"WBA через свій комітет чемпіонатів та комітет з рейтингів виступила із заявою, в якій ухвалила рішення відновити російських та білоруських боксерів на їхніх місцях у рейтингу", - йдеться у заяві організації.

На думку WBA, спортсмени з країни-агресора та її спільника не мають прямого відношення до розв'язаної росіянами війни проти України.

Спортсмени з цієї країни не є військовими та не входять до складу уряду, тому не мають відношення до війни проти України.

Однак було визначено, що будь-який боєць, який висловлюється на підтримку війни чи бере участь у ній, буде негайно вилучений", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що росіяни та білоруси були виключені з рейтингів WBA одразу після початку повномасштабного вторгнення, у березні 2022 року.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.