Україна розглядає варіант відмови від бойкоту спортивних змагань, на яких беруть участь атлети з РФ чи Білорусі

Причиною скасування бойкоту може стати офіційне не запрошення росії та Білорусі на Олімпіаду-2024 в Париж.

Україна розглядає варіант відмови від бойкоту спортивних змагань, на яких беруть участь атлети з росії чи Білорусі. Про це заявив міністр молоді та спорту України, президент НОК України Вадим Гутцайт у  ефірі телемарафону, - пише видання "ОстроВ".

За словами міністра, перемовини з всеукраїнськими федераціями та спортсменами уже розпочалися.

Причиною скасування бойкоту, як зазначив Гутцайт, може стати офіційне не запрошення росії та Білорусі на Олімпіаду-2024 в Париж.

"Звісно, нам потрібно брати участь зараз у всіх кваліфікаційних змаганнях. Якщо Росія і Білорусь не будуть офіційно запрошені на Олімпійські ігри-2024, ми зараз розглядаємо питання щодо повернення наших спортсменів до кваліфікаційних змагань", - наголосив міністр.

Раніше повідомлялося, що у квітні цього року Міністерство молоді та спорту оприлюднило наказ про заборону збірним України змагатися разом з атлетами з РФ і Білорусі. Обмеження стосуються всіх представників олімпійських, неолімпійських і паралімпійських видів спорту. Федерації зобов’язані відкликати українців із турнірів, якщо там будуть білоруські чи російські спортсмени. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.