Футбольні матчі за участю російських команд вже бойкотуватимуть 11 країн

Норвегія та Ірландія приєднались до коаліції, яка не погодилась з сумнівним рішенням УЄФА.

Норвегія приєдналась до країн, які офіційно відмовились виконувати рішення УЄФА. Скандинави бойкотуватимуть усі матчі за участю російських команд.

В офіційній заяві зокрема йдеться про те, що країна згодна з тим, що діти ні в чому не винні, однак водночас зазначає, що зараз неможливо розділяти російський футбол і російський уряд.

"Норвезька футбольна асоціація не згодна з рішенням УЄФА знову дозволити молодіжним збірним Росії брати участь у міжнародних змаганнях. Ми не знали, що УЄФА займався цим питанням, і очікували кращого рішення з такого важливого питання.

Ми дотримуємося позиції, що норвезькі команди не повинні грати проти російських команд, поки триває війна.

Загалом ми підтримуємо позицію, що діти не повинні бути виключені з футболу або інших видів спорту через дії дорослих і влади. Футбол має об'єднувати, а не розділяти.

Проте ми вважаємо, що в цій надзвичайній ситуації занадто складно розділяти футбол збірних і російський уряд", - сказано в документі.

Також відмовились виходити на поле проти юних рашистів і ірландці. Збірні всіх вікових категорій цієї країни не гратимуть зі командами Росії, заявила місцева Футбольна асоціація.

"На засіданні правління Футбольної асоціації Ірландії вчора ввечері було одностайно погоджено підтвердити нашу чітко сформульовану позицію про те, що жодна представницька команда Ірландії в будь-якій віковій групі не буде грати проти будь-якої команди з Росії в будь-яких змаганнях в цей час", - говориться у заяві організації.

Нагадаємо, раніше виконком УЄФА ухвалив рішення зняти заборону на участь юнацьких команд Росії (до 17 років) у міжнародних змаганнях.

Після цього, про своє небажання грати проти представників країни-агресорки вже заявили: Україна, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Швеція, Фінляндія, Данія та Англія.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.