30 українських ветеранів вирушили до США на змагання серед військових

Українські учасники покажуть себе у девʼяти видах спорту.

30 військових національної збірної ветеранів вирушили у Лас-Вегас для участі у змаганнях Повітряних Сил США 2024, - повідомляє Суспільне.

Головна тренерка національної збірної Олена Яновська розповіла, що американські колеги запросили українців продемонструвати, як адаптивні види спорту впливають на відновлення організму.

Українські учасники покажуть себе у девʼяти видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, паверліфтинг, веслування на тренажерах, волейбол сидячи, плавання, баскетбол на кріслах колісних. За її словами у команди "за плечима три тижні важких тренувальних зборів".

"Після повернення ви будете виконувати дуже важливу місію – повертати своїх побратимів до нормального життя. Своїм прикладом ви будете показувати, що життя не закінчується після поранення чи військової служби", – сказав виконувач обовʼязків міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.

Змагання Повітряних Сил США (United States Air Force and Marine Corps Trials) – це щорічні внутрішні змагання для ветеранів та військовослужбовців США, які отримали травми, поранення або захворювання під час військової служби.

Цього року організатори змагань запросили долучитися до них і українську команду, у складі якої ветерани та чинні військові.

Змагання відбудуться з 4 по 16 березня 2024 року у Лас-Вегасі.

У грудні у Києві відбулися Всеукраїнські змагання з адаптивних видів спорту, за результатами яких відбіркова комісія сформувала команду з 30 учасників, котрі вирушать до США.

Нагадуємо, що двоє учасників команди - Алан Болієв і Артем Кайдан - представляють Краматорськ.

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.