Збірну Литви покарали за відмову грати проти Білорусі

Союз європейських футбольних асоціацій прийняв чергове дивне рішення на підтримку країни-агресорки.

УЄФА оштрафував Литовську федерацію футболу та покарав жіночу збірну цієї країни двома технічними поразками.

Таке суворе рішення Союз європейських футбольних асоціацій наклав через принципіальну відмову національної команди грати проти білорусок матчі відбору Європи-2025. Про це повідомляє сайт Литовської федерації футболу.

Зазначимо, що литовські футболістки мали зустрітися з представницями країни-агресорки 31 травня та 4 червня. Наразі ці ігри офіційно скасовані. В обох матчах Литві зараховано поразки з рахунком 0:3. Окрім того, федерація оштрафована на 5 тисяч євро.

У керівництві литовського футболу назвали таке рішення УЄФА прогнозованим. Окрім того, в ЛФФ зазначили, що не шкодують про прийняте рішення відмовитись від гри проти країни-агресорки.

"Нарешті це питання було офіційно вирішено, і тепер ми можемо дивитися вперед. Ми отримали такі санкції, які могли собі уявити, і найголовніше, що нашій збірній не закрито шлях у відборі на чемпіонат Європи та є зіграти останні два матчі. Вигравши там, ми також можемо думати про друге місце в групі та можливість пройти до наступного етапу.

Тут санкції та грошові штрафи - не головне, важливо було ще раз нагадати позицію федерації щодо війни та агресорів", - сказав президент ЛФФ Едгарас Станкявічюс.

Нагадаємо, білоруські клуби та збірні, на відміну від російських, отримали від УЄФА дозвіл на участь у міжнародних турнірах. У Союзі європейських футбольних асоціацій чомусь не хочуть помічати білоруської агресії по відношенню до українців.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.