Boston Dynamics заборонила використовувати своїх роботів як зброю

Робототехнічні компанії закликали політиків, а також решту спільноти розробників робототехніки взяти на себе подібні обіцянки.

Американська робототехнічна компанія Boston Dynamics та пʼять інших провідних представників галузі оголосили, що вони не дозволятимуть створення зброї на основі своїх роботів. Про це повідомляє Engadget. Наразі завершуються тестування робота Spot як збройної платформи.

Agility Robotics, ANYbotics, Clearpath Robotics, Open Robotics та Unitree Robotics приєдналися до Boston Dynamics. "Ми вважаємо, що додавання зброї до роботів, які управляються дистанційно або автономно, широко доступні для громадськості та здатні переміщатися в раніше недоступні місця, де люди живуть і працюють, створює нові ризики заподіяння шкоди та серйозні етичні проблеми, – йдеться у відкритому листі. – Застосування нових роботів у форматі зброї також зашкодить довірі суспільства до технології".

Підписанти посилаються на "зростання занепокоєння громадськості" в останні місяці через використання роботів поліцією та тестування спецпризначенцями. Компанії також не дозволять своїм клієнтам використовувати будь-які продані їм платформи у військових цілях. Робототехнічні компанії закликали політиків, а також решту спільноти розробників робототехніки взяти на себе подібні обіцянки.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.