General Dynamics розповіла деталі про танк AbramsX зі штучним інтелектом

Штучний інтелект також забезпечуватиме безпілотний режим танку.

Танк наступного покоління AbramsX від компанії General Dynamics матиме гібридну силову установку, що дозволить мати таку саму тактичну дальність, як у попередніх моделей, але з удвічі меншою витратою пального. Про це повідомляє Interesting Engineering.

Розробка танку повʼязана із планами армії США скоротити викиди вуглекислого газу на 50% упродовж наступних десяти років.

Гібридна дизельно-електрична установка знизить шум від танку, а на низьких швидкостях він рухатиметься зовсім безшумно. Танк підтримуватиме алгоритми штучного інтелекту, які зможуть обʼєднати роботу кількох танків на полі бою. Штучний інтелект також забезпечуватиме безпілотний режим танку. Це додасть перевагу над супротивником. 

General Dynamics також планує зменшити екіпаж танку, замінивши одного з членів екіпажу на автоматичний завантажувач. Зменшення розмірів башти вплине на вагу та розмір танку. Візуалізації, надані компанією, показують ряд камер навколо корпусу, які, ймовірно, забезпечують 360-градусний огляд. General Dynamics, ймовірно, використовуватиме доповнену реальність та надсилатиме сигнали з камер безпосередньо на козирок шолома.

Джерело: Ліга

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.