У США почалася розробка ядерного двигуна для доставлення людей на Марс

Ядерний тепловий ракетний двигун, що розробляється, вже в 2027 році зможе доставити людей на Червону планету.

Агентство перспективних оборонних дослідницьких проектів (DARPA), дослідницький підрозділ Міністерства оборони США та NASA розробляють тип ракетного двигуна, який може швидко та безпечно доставляти людей на Марс. Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що перші випробування можуть відбутися вже 2027 року.

"DARPA та НАСА мають довгу історію плідної співпраці у просуванні технологій для наших відповідних цілей, від ракети Сатурн V, яка вперше доставила людей на Місяць, до роботизованого обслуговування та дозаправки супутників", - заявила директор DARPA доктор Стефані Томпкінс.

Вважається, що ці досягнення відкривають нову еру космічних ядерних технологій, і ця демонстрація польоту стане великим досягненням на шляху створення можливостей космічного транспорту для економіки Земля - Місяць.

Ядерний тепловий двигун опиратиметься на ядерний реактор, що використовує процес, під назвою атомний поділ, в якому нейтрон врізається в атом, щоб розірвати його на частини, запускаючи потужну ланцюгову реакцію, щоб нагріти паливо і забезпечити тягу, необхідну для руху ракети в космосі.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.