Можливість завантажити «свідомість» померлої людини на комп'ютер може з'явитися до кінця року

 Наразі вже існує декілька компаній, які рухаються у даному напрямку. 

До кінця року може з'явитися можливість поспілкуватися з померлими родичами і друзями через комп'ютер. Про це повідомляє New York Post.

Прогноз, що свідомість людини можливо буде завантажити на комп'ютер, зробив доктор Пратік Десаї, комп’ютерний науковець із Кремнієвої долини, який заснував численні платформи штучного інтелекту.

"Почніть регулярно записувати своїх батьків, старших і близьких", — закликав він у Twitter. "З достатньою кількістю даних розшифровки, новим синтезом голосу та відеомоделями є 100% ймовірність того, що вони житимуть із вами вічно після того, як покинуть фізичне тіло".

Це дозволить штучному інтелекту проаналізувати дані і створити аватар коханої людини, ніби вона жива. Наразі вже існує декілька компаній, які рухаються у даному напрямку. Перша — під назвою Somnium Space, пропонує режим "жити вічно" на основі ШІ.

Інша компанія, Deepbrain, розробила програму під назвою "Re;memory", яка дає користувачам можливість пройтися меморіальною залою, присвяченою покійній коханій людині, і навіть спілкуватися з нею "через реальну розмову".

Джерело: ЛІГА.tech

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.