Навіщо потрібна гідроізоляція

Навіщо потрібна гідроізоляція

Гідроізоляція – це технологія або комбінація технік, які використовуються для зупинки витоку рідини та захисту різних будівель і споруд від її впливу.

Міцність будівлі підвищиться, якщо належним чином захистити конструкцію від води. Для цього існує гідроізоляція, купити яку рекомендується професіоналами в магазині будматеріалів “Колір Буд”.

Окрім типових опадів у вигляді дощу та снігу, термін «волога» також включає стічні води та рідини з неймовірно жорстким хімічним складом. Цегла та бетон мають властивість накопичувати воду, і ця проблема не тільки викликає грибок, а й формує надмірну вологість в приміщенні. Завітайте на сайт https://kolirbud.ua/gidroizolyaciya-ta-remont-sporud/, щоб запобігти руйнуванням фундаменту та усієї конструкції. 

Область застосування

Відомо, що підвищена вологість згубно впливає як на здоров'я людини, так і на стан приміщення. Тому до робіт по захисту від вологи потрібно підходити з особливою ретельністю.

Сфера застосування гідроізоляції надзвичайно широка:

  • Кухні, ванні кімнати та інші приміщення з підвищеним рівнем вологості потребують застосування гідроізоляції. У цих приміщеннях часто використовують гідроізоляційні мастики та сухі суміші.
  • Балкони більш сприйнятливі до змін погоди, ніж інші частини будинку. Вони також потребують гідроізоляції, оскільки волога може серйозно пошкодити конструкцію балкона, що значно збільшує ймовірність нещасного випадку.
  • Крім того, до приміщень, де використовуються гідроізоляційні матеріали, відносяться басейни та сауни. Такі неприємні речі, як грибок і пліснява, які виникають внаслідок надмірної вологи, несуть безпосередню небезпеку для людей.

Мета гідроізоляції в гаражах й підвалах полягає в тому, щоб зменшити ймовірність того, що стоки й ґрунтові води можуть розмити фундамент і знищити всю будівлю.

Різні методи гідроізоляції

Найпопулярніші методики:

  • Накривна гідроізоляція – одна з перших технік, яка була застосована ще в стародавньому Єгипті. Ця техніка передбачає пряме покриття проблемних ділянок, незалежно від матеріалу чи стану, в якому вони знаходяться, що робить процедуру гідроізоляції швидкою та легкою.
  • На відміну від обмазувальної технології, проникаюча гідроізоляція проникає всередину покриття на 30-40 см, забезпечуючи надійний і тривалий захист.
  • Шовний варіант застосовується до фундаментів. Найчастіше – це мастики на базі поліуретану. Ефективність рішення підвищує стійкість бетону до проникнення вологи.

На сайті компанії Колір Буд, реалізуються виключно високоякісні матеріали за доступною ціною. Дотримання інструкцій виробника та правильна підготовка робочої зони є критично важливими під час виконання гідроізоляції.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.