Китайські безпілотники самознищуються у разі використання проти Китаю – ЗМІ

Ця технологія безпілотників розроблялася десятиліттями.

Китайські військові дрони запобігають їх використанню для нападу на Китай, повідомляє SCMP із посиланням на власні джерела. 

Джерело, близьке до військових, повідомило, що всі китайські бойові та розвідувальні дрони спроєктовані та розроблені для розпізнавання "електричної геозони", що оточує кордони території Китаю.

"Це так званий watchdog tool ("сторожовий пес". – ред.), який є простою технологією, спрямованою на те, щоб експортовані з Китаю безпілотники не використовувалися ворогами як зброя для нападу на нашу країну", — наводить видання слова анонімного джерела.

Ці коментарі, підтверджують торішню заяву керівника турецького розробника безпілотників Baykar Technology Халука Байрактара індійсько-канадському сайту EurAsian Times про те, що БПЛА китайського виробництва "розверталися, коли вони наближалися до китайського кордону".

За словами Байрактара, обмеження китайських безпілотників змусили деяких клієнтів звернути увагу на турецькі БПЛА. Байрактар також сказав, що Туреччина вже перевищила Китай у загальному обсязі експорту безпілотників Китаю.

За словами китайського військового експерта Лі Цзе, ця технологія безпілотників розроблялася десятиліттями. Усі дрони використовують навігаційні системи GPS або BeiDou, чим користуються китайські інженери. Деякі безпілотники можуть самознищитися, якщо система "сторожовий пес" була переобладнана або демонтована.

Джерело: "ЛІГА.tech"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.