eSIM — це зручно! Головні переваги технології

eSIM — це зручно! Головні переваги технології

Що це таке та як їй користуватися.

Налаштування замість переставляння

Електронна СІМ карта надає своїм власникам значні переваги, в першу чергу в зручності користування. Кожен з нас не раз бачив таку картину. Людина (зазвичай це стосується молоді) кудись подзвонила, а потім бажає зробити ще один дзвінок. Але іншого абонента обслуговує другий оператор. Отже, на гаджеті з одною сімкою її обов’язково треба замінити. А буває, що й на двосімковому. На кнопковому телефоні треба знімати задню кришку корпуса. На смартфоні — мати спеціальний ключ або хоча б скріпку. Майже завжди ця операція чомусь робиться похапцем, якось знервовано. А всередині мобілки все таке тонке та крихке… Недовго й зламати. Та й сімки не «люблять» постійного переставляння, вони від цього швидше виходять з ладу.

Але якщо у вашому смартфоні стоїть електронна сім карта, то вам не потрібно її переставляти. Цей модуль вже змонтований на материнській платі смартфона і не призначений для того, щоб його виймали. А як же тоді дзвонити на номери інших операторів? Що, витрачати безкоштовні хвилини чи переплачувати?

Електронна СІМ карта — це додаткові можливості!

Якщо у вашому телефоні стоїть eSIM карта, то труднощів з дзвінками на номери інших операторів у вас не буде. Бо на неї дозволено записати до п’яти номерів різних стільникових компаній. Та ще й пластикову СІМ картку зі своїм старим номером можна залишити та користуватися смартфоном як двокартковим. У переважній більшості випадків цього буває цілком досить, щоб охопити всіх своїх знайомих.

Але спочатку eSIM карту необхідно активувати. Робиться це онлайн наступним чином:

  1. Першим кроком слід перевірити, чи є у вашому телефоні цифрова карта. Це важливо, бо технологія нова, тому eSIM поки що монтують лише на флагманські моделі провідних виробників.
  2. Якщо перевірка виявилася успішною, треба зайти в інтернет-магазин свого оператора та у відповідному розділі вибрати зручний тариф з eSIM. Після чого — внести кошти. Звертаємо увагу, що віддавати гроші доведеться саме за подальше користування сімкою, бо підключення безкоштовне.
  3. Після цього на смартфон прийде QR-код. Його слід сканувати та додати у перелік послуг, якщо гаджет не зробить це автоматично.
  4. Далі — перейти в налаштування та завершити підключення згідно з інструкціями від менеджера.

Для активації eSIM карти смартфон повинен бути приєднаний до мережі інтернет.

То як все-таки дзвонити?

Після активації цифрового модуля можна користуватися всіма його перевагами, зокрема отримувати більше послуг від оператора. Для перемикання номера досить змінити налаштування. Робиться це швидко і можна не боятися, що картка вийде з ладу. При втраті телефону сімку миттєво блокують, а потім відновлюють її на новому.

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.