Toyota представила концепт водневого гоночного автомобіля для перегонів на витривалість

Це автомобіль без шкідливих викидів, який може проводити більше часу в перегонах і менше часу на заправці.

Підрозділ Toyota Gazoo Racing представив гоночний концепт GR H2 Racing Concept, розроблений для участі в новій категорії водневих перегонів "24 години Ле-Мана". Про це повідомляє Engadget.

Автовиробник не розголошує технічні характеристики, але привабливість концепту очевидна: це автомобіль без шкідливих викидів, який може проводити більше часу в перегонах і менше часу на заправці. Toyota не повідомляє, чи вийде GR H2 на гоночні траси, і якщо так, то коли. За словами представників бренду, машина створена для "майбутньої конкуренції". Не дивуйтеся, якщо Toyota вдосконалить концепт перед тим, як вивести його на перегони в Ле-Мані.

Це оголошення з'явилося в делікатний момент для Toyota. Компанія перемикає свою увагу на електромобілі після багатьох років опору цьому сегменту на користь гібридів та водневих автомобілів. Водночас новий генеральний директор компанії Кодзі Сато хоче бути впевненим, що водень залишається "життєздатним варіантом". GR H2 може бути натяком на те, як Toyota вирішує цю дилему: вона може і далі використовувати водень у категоріях, де важливі швидкі зупинки, таких як перегони й вантажоперевезення, водночас завойовуючи ринок легкових автомобілів, який наполягає на електромобілях, таких як bZ4X і Lexus RZ.

Джерело: ЛІГА.tech

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.