В Пентагоні готуються до польоту нового гіперзвукового літального апарата

Апарат може бути готовий вже наступного літа.

Новий експериментальний гіперзвуковий крилатий апарат може піднятися в повітря вже влітку 2024 року. Про це повідомляє Hypersonix.

Цей проєкт – ініціатива підрозділу оборонних інновацій Міністерства оборони США (DIU). Високошвидкісний випробувальний літак Dart AE розробляється австралійською компанією Hypersonix Launch Systems після укладення контракту з DIU на створення прототипу.

DART AE 3 метри завдовжки та 300 кілограмів вагою, який може розвивати швидкість до 7 Махів, як повідомляється на сайті компанії. (1 Мах – це швидкість звуку, яка становить близько 1235 км/год, на рівні моря.

Апарат може бути готовий вже наступного літа в рамках зусиль Пентагону, спрямованих на збільшення кількості гіперзвукових льотних випробувань. Пентагон проводить дослідження і розробку гіперзвукових оборонних програм. В рамках цієї діяльності ГУР розгорнуло проєкт "Високочастотні випробувальні можливості" (HyCAT), який дає змогу комерційним компаніям розробляти багаторазові й недорогі випробувальні апарати та зменшити навантаження на ресурси Міністерства оборони.

Підполковник Ніколас Естеп, керівник програми HyCAT, повідомив, що ГУР МО США уточнює деталі місії, зокрема умови польоту, постачальника пускових послуг і місце проведення першого повністю інтегрованого, автономного польоту DART AE наступного року.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.