Для ЗСУ створили наземного робота-камікадзе

Бійці використовують Ratel S як мобільну боєголовку, що несе протитанкові міни чи бойовий модуль.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що українська наземна роботизована платформа під назвою Ratel S пройшла успішні польові випробування і запущена у серійне виробництво — розробка створена українськими фахівцями у рамках кластера підтримки Defense Tech-розробок Brave 1.

"Ratel S - наземний робот від українських розробників. Бійці використовують його як мобільну боєголовку, що несе протитанкові міни чи бойовий модуль. Завдяки технології оператор з безпечного місця може підірвати ворожий танк або бліндаж", - написав він.

rob2

Максимальна швидкість "машини" - 24 кілометри, дальність використання - 6 кілометрів. Технологія може працювати до двох годин без підзарядки. Ratel S успішно пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво.

ВІДЕО

Говорячи про саме наземні роботизовані платформи, то сьогодні вони використовуються на полі бою не так активно, як ті ж безпілотники, але водночас низка різних зразків вже була помічена на полі бою, і таке озброєння використовують як Сили оборони України, так і російське окупаційне військо.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.