Після оновлення китайські смартфони Xiaomi, Redmi та POCO перестають працювати

Виробник уже знає про проблему і працює над її вирішенням, але точних термінів відновлення роботи смартфонів не змогли назвати.

Користувачі смартфонів Xiaomi та її субррендів Poco і Redmi скаржаться, що свіже оновлення MIUI 14 / HyperOS призводить до фатальних наслідків: пристрій переходить в цикл нескінченного перезавантаження (так званий Bootloop).

Згідно з постами на тематичних форумах, виглядає це так: замість завантаження операційної системи смартфон запускає режим відновлення (Recovery) – це приховане меню для розв'язання проблем з ОС. Спроба перейти в безпечний режим (Safe Mode) теж не дає результату.

Постраждалі користувачі відзначають, що відновити працездатність смартфона можна, але для цього потрібно "скинути" його до заводських налаштувань, тобто стерти всі дані, що зберігаються на ньому. Однак навіть після цього багато користувачів стикаються з бутлупом.

Ситуацію прокоментували в Xiaomi. Виробник уже знає про проблему і працює над її розв'язанням, утім, точних термінів відновлення роботи смартфонів не змогли назвати.

Тож, якщо на ваш Xiaomi, Redmi чи Poco прийшло оповіщення про оновлення ПЗ, краще скасувати його завантаження, щоб уникнути проблем з пристроєм.

Тим, у кого завис телефон, фахівці пропонують скинути його налаштування до заводських із втратою даних.

tel2

Як скинути пристрої Xiaomi, Redmi та Poco:

  • Перейдіть до режиму відновлення (Main Menu) та виберіть опцію Wipe Data. Для переміщення меню використовуйте кнопки гучності, а для підтвердження вибору - кнопку блокування.
  • Після цього з'явиться новий екран, на якому потрібно вибрати опцію Wipe All Data та підтвердити свій вибір.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.