Представлено чохол-клавіатуру для iPhone у стилі BlackBerry

Компанія Clicks Technology представила чохол для iPhone із вбудованою клавіатурою внизу. 

На виставці Mobile World Congress (MWC) 2024 американський стартап Clicks Technology представив нашумілий чохол для iPhone, який перетворює смартфон Apple на кнопковий телефон.

Аксесуар, який доступний для iPhone 14 Pro, iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max, має на меті забезпечити більш тактильний досвід та дозволити користувачам друкувати з більшою точністю на ходу завдяки зворотному зв'язку від фізичних натискань на клавіші.

За словами представників Clicks, перший продукт компанії також звільняє простір на екрані, який раніше був зайнятий віртуальною клавіатурою, щоб звільнити більше місця для додатків та іншого контенту.

Пристрій має силіконовий корпус, доступний у сірому або жовтому кольорі, з 36 полікарбонатними клавішами, розташованими у тому ж форматі, що й англомовна комп'ютерна клавіатура Qwerty.

Телефон вставляється в чохол та підключається через порт Lightning або USB, тому він не залежить від Bluetooth. Вбудоване підсвічування висвітлює клавіші в нічний час, а наскрізний порт у нижній частині дозволяє заряджати телефон, не відриваючи його від чохла.

Вартість аксесуару складає 139 або 159 доларів, залежно від моделі телефону.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.