В Україні створили РЕБ проти російських «мавіків»

РЕБ Algiz AM - розробка учасника кластера оборонних інновацій Brave1.

Учасники кластера оборонних інновацій Brave1 створили високотехнологічний РЕБ, який глушить ворожі дрони типу Mavic та оснащений дистанційним керуванням - Algiz AM. Про це розповів віцепрем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй Facebook-сторінці.

"У сучасній технологічній війні дрони типу Mavic стали одним з найважливіших інструментів на полі бою. І важливо не лише ефективно їх застосовувати, а й протидіяти ворожим БпЛА", - наголосив урядовець.

Посадовець додав, що Algiz AM вже проявив себе на передовій: 

  • змінює напрям випромінювання на 360°, оперативно реагуючи на загрози;
  • оснащений дистанційним керуванням — оператори можуть працювати з укриття;
  • мобільна платформа забезпечує швидке розгортання та маневреність у польових умовах.

"Завдання кластера Brave1 - швидке постачання інновацій на поле бою. Допомогли команді розробників пройти кодифікацію, щоб швидко впровадити Algiz AM в підрозділах Сил оборони.

Виробник також контактує з військовими, щоб удосконалювати засіб відповідно до реальних потреб фронту", - резюмував Федоров.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.