"Надворі вам буде легше вмирати"

Вишгородський райсуд засудив київського терапевта Артура Восканяна, який у лютому минулого року залишив на морозі своїх пацієнтів, до року позбавлення волі.

За ч. 1 ст. 135, ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці і перевищення службових повноважень) покарання передбачає тюремне ув'язнення терміном до двох років.

Нагадаємо, що 11 лютого 2011 року лікар Восканян, не призначивши та не провівши відповідне лікування, дав вказівку своїм підлеглим помістити п'ятьох хворих у мікроавтобус, на якому особисто доставив їх у місто Вишгород.

"Там, усвідомлюючи, що його пацієнти позбавлені можливості вжити заходів щодо самозбереження, він залишив їх на зупинці громадського транспорту напризволяще, створивши таким чином, небезпечний для життя стан", - сказано в повідомленні. У той самий день хворі були доставлені до приймального відділення Вишгородської ЦРЛ, де одна із пацієнток померла.

На суді потерпілі казали, що доктор пообіцяв перевести їх до іншої лікарні, а сам поїхав, нібито сказавши: "На вулиці вам буде легше вмирати". Восканян провину не визнав. Каже, що пацієнти підлягали виписці. Рішення суду можуть оскаржити і обвинувачення, і сам Восканян.

За матеріалами: Кореспондент

 

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.