В Україну прибули німецькі далекобійні РСЗО MARS II

12 ракет можуть бути випущені за 60 секунд.

Три ракетні системи MARS II від Німеччини вже приїхали в Україну. Про це у своєму акаунті у Twitter повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Третій брат з Сімейства Довгої Руки – MLRS MARS II з Німеччини – прибули в Україну. Дякую Німеччині та особисто моїй колезі міністру оборони Крістіне Ламбрехт за ці системи", – прокоментував Резніков передачу України партії систем.

MARS II фактично є копією американських систем M270, що були адаптовані під вимоги німецьких військових.

Як зауважив Резніков, це вже третя система "довгої руки", яка є в ЗСУ – так, 23 червня офіційно стало відомо, що ЗСУ отримали РСЗВ HIMARS, водночас 15 липня Резніков повідомив, що наші військові вже мають й гусеничну M270 – і, схоже, вже серйозно нею кошмарять російську окупаційну армію – раніше Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний опублікував відео бойовою роботою M270 по позиціях окупантів.

Водночас, схоже ми вже майже наблизилися до тієї кількості високоточних ракетних систем, які можемо розраховувати найближчим часом – раніше голова Комітету збройних сил Палати представників США Адам Сміт зауважував, що у наближчій перспективі ЗСУ мають орієнтуватися на 25-30 одиниць цих високоточних систем.

ma2

Пускова установка являє собою 12 склопластикових напрямних для ракет — два одноразові бокси по шість ракет. Усі 12 ракет можуть бути випущені за 60 секунд.

РСЗВ оснащений новою системою управління вогнем EFCS (European Fire Control System), розробленою Airbus Defence and Space.

Залежно від типу боєприпасу дальність ураження становить 38-300 км.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.