Кабмін штрафуватиме за рекламу вакансій із зазначенням статі, віку та раси

У разі порушення цієї вимоги передбачений штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати - 65 тисяч гривень.

Кабінет Міністрів затвердив порядок сплати штрафів за порушення вимог до реклами послуг із працевлаштування. Про це повідомляє Міністерство економіки України на офіційному сайті 6 серпня.

“Йдеться про недотримання заборони про згадування у рекламі про вакансії таких умов, як раса, колір шкіри, вік, стать, політичні, релігійні та інші переконання або інші ознаки, не пов’язані з характером роботи або умовами її виконання”, - уточнили у міністерстві.

Так, у разі порушення цієї вимоги передбачений штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати - 65 тисяч гривень.

Щоб стягнути кошти з рекламодавця, Державна служба з питань праці має підготувати розпорядчий документ про накладення штрафу на підставі акту перевірки і надіслати його рекламодавцю.

Санкція сплачується рекламодавцем у державний бюджет за місцем його реєстрації протягом 15 днів з дня отримання документу від Держпраці.

Порушник також має право звернутися до Держпраці або суду для оскарження рішення про штраф.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.