Вантажоперевезення – це гарантії, підкріплені точним розрахунком

Вантажоперевезення – це гарантії, підкріплені точним розрахунком

Теоретично все просто, в машину завантажили товар, вона доїхала з точки «А» до точки «Б» та послуга надана. На практиці вантажоперевезення – результат роботи десятка фахівців (не рахуючи водіїв з вантажниками), і якість послуги залежить від кожного з них.

У вантажоперевезеннях сотні дрібниць і профі знають про кожну

У популярному фільмі "Перевізник" головний герой на питання про високу оплату відповідає: "Якщо я беруся за перевезення, вантаж завжди потрапляє у вказане місце у вказаний час". Бажано щоби фраза стала девізом усіх компаній, які надають подібні послуги, і деякі працюють саме за таким стандартом:

  • Визначається відповідний вид та тип транспорту, виходячи з ваги та обсягу вантажу;
  • Вибудовується оптимальний маршрут з урахуванням мінімальних втрат часу та скорочення витрат на пальне;
  • Залежно від обставин визначається розмір страховки та її умови;
  • Розраховується точний час доставки з похибкою не більше 2-4 годин.

Як правило, замовник цю роботу не бачить, отримуючи готові пропозиції, звідси зовнішня простота вантажоперевезень, знай собі крути бублик. Насправді крім попередньої підготовки є робота з супроводу, про що взагалі рідко хтось замислюється, навіть дізнаючись, де його машина.

Моніторинг вантажу – ознака надійності компанії перевізника

Сучасні технічні засоби дозволяють супроводжувати автомобіль у режимі реального часу, тому не так важливо розуміти, де знаходиться товар. Серйозні компанії не просто збирають інформацію про місцезнаходження, це матеріал для аналізу та передачі водію даних:

  • Погодні умови, особливо у міжсезоння, можуть викликати затори та перекриття трас;
  • Аварії та інші пригоди також привід змінити маршрут, щоб об'їхати проблемне місце;
  • Автомобільні пробки поблизу великих міст теж варто враховувати, інакше втрати часу будуть непередбачуваними.

Тож інтерес замовника «Де мій товар?» законний, але схожий на цікавість, якщо доставка не дуже термінова. Для перевізників це інструмент покращення сервісу та механізм зниження витрат при чіткому дотриманні графіка руху.

Крім перерахованого вище моніторингу вантажу важливий елемент безпеки. Наприклад, диспетчер, виявивши відхилення від маршруту або незаплановану зупинку, вчасно підніме тривогу. Тому підшукуючи відповідну компанію, враховуйте наявність такого сервісу і пам'ятайте, що чим докладніше менеджер з'ясовує деталі, тим краще буде підготовлений рейс. І навпаки, миттєва відповідь на кшталт «Все привеземо у повному шоколаді, тільки платіть» привід насторожитися. Не просто так уміння грамотно спланувати перевезення чи доставку вже давно назвали логістикою. І це наука, причому з багаторічним практичним досвідом, а не теоретичними висновками.

Пам’ятайте, що компанії, які за якістю сервісу не поступаються героям фільму «Перевізник» є, залишилося вибрати з них ту, яка дійсно гарантує збереження вчасно доставленого вантажу.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.