«Укроборонпром» готує для окупантів дещо новеньке

Дальність - 1000 км, бойова частина - 75 кг.

ДК "Укроборонпром" опублікував доволі цікавий допис в якому повідомив, що веде розробку зброї, яка має стати найдовшою "рукою" з наявних наразі у ЗСУ вогневих засобів ураження.

"Дальність - 1000 км, вага бойової частини - 75 кг. Завершуємо розробку", - йдеться у дописі до якого прикладено фотографія частини озброєння, скоріш за все частини фюзеляжу.

Звісно за таким обмеженим фото, доволі складно "гадати" що саме мається на увазі, але розмір бойової частини, дальність та, скоріш за все, фото саме фюзеляжу, наштовхують на думку, що це може бути дрон-камікадзе доволі великих розмірів.

Тобто оціночний розмах крила та вага мають становити, орієнтовно, понад 4 метрів, а злітна вага понад 200 кг. Питання викликає характерний паз, який можливо є зачепом для катапульти, або стартового ракетного прискорювача чи взагалі має інше призначення.

Найголовнішим є питання завершення строків розробки та темпів серійного виробництва, - пише видання DEFENSE EXPRESS. - Бо фактично основна перевага умовного Shahed-136 в тому, що РФ отримала та закупила значну кількість цих дронів-камікадзе. І використання такої зброї впирається в те, що одночасно запускається декілька десятків, з яких прориваються лише декілька одиниць.

Тобто мова не йде про створення одиничних зразків, а про необхідність масового виробництва сотень для досягнення відповідного ефекту та перенасичення канальності засобів ППО противника. Що своєю чергою ставить вимогу до вартості такого дрона-камікадзе, технологічних циклів виробництва та виробничих потужностей.

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.