Як захистити техніку при стрибках електроенергії

Як захистити техніку при стрибках електроенергії

Перепади електричної енергії в мережі не тільки можуть зашкодити приладам, пришвидшити їх знос та призвести до завчасного пошкодження, а ще й в окремих випадках стати причиною загоряння і пожежі.

Йдеться не тільки про можливе пошкодження майна, а й про безпеку жителів дому. Тож подбати про захист техніки у випадку частих стрибків напруги 一 необхідність, від якої залежить ваше життя.

Способи захисту техніки при стрибках електрики

Нестабільна робота струму в мережі здатна завдати суттєвої шкоди коштовним приладам, проводці і дому в цілому. Щойно ви зауважили стрибки електроенергії, необхідно попіклуватися про захист техніки:

  • Використовуйте автоматичні пристрої живлення УПС безперебійники, з якими техніка ще деякий час працює від акумулятора, коли напруга падає чи струм вимикається. Якщо електропостачання відновлюється впродовж кількох хвилин, то прилади взагалі не вимикаються, а продовжуються стабільно працювати 一 ефективно і безпечно. 
  • Встановіть реле, що фіксуватиме перепади напруги. Пристрій автоматично вимкне прилади, що захистить їх від небезпечних стрибків електрики. А коли напруга стабілізується, сигнал сповістить вас, що техніку можна знову увімкнути.
  • Спробуйте стабілізатори, що відкорегують рівень напруги. Як результат 一 можна не хвилюватись, що прилади перегорять.
  • Вимагайте вирішення проблеми на стороні компанії постачальника електроенергії. Якщо мережа функціонує несправно, можливо необхідне централізоване рішення.
  • Користуйтеся електроприладами ергономічно. Вимикайте з розетки те, в чому немає необхідності на цей час. В періоди підвищених навантажень на мережу відмовтесь від техніки, користування якою не є нагальним.
  • Використовуйте автономні електрогенератори для періодів, коли спостерігаються регулярні перепади напруги. Так ви зможете повноцінно користуватися технікою і не турбуватись, що вона постраждає через нестабільність струму.
  • Віддавайте перевагу сучасним енергоощадним пристроям. Різноманітна техніка, яку випускають зараз, розрахована на забезпечення високої ефективності роботи при незначному споживанні електричного струму, без перевантаження енергосистеми.

Ви не можете суттєво вплинути на якість і стабільність всієї електромережі, проте сучасні пристосування дають змогу відрегулювати її функціонування у вашому домі. Особливо часто стрибки напруги можуть спостерігатись взимку, коли збільшується загальне навантаження на електромережу. Більше споживачів вмикають побутові електроприлади, до їх числа додаються різноманітні обігрівачі. Великий вибір безперебійників, генераторів, стабілізаторів напруги є в магазині Алло у Вінниці. Варто підготуватись і подбати про захист вашої техніки, адже цьогоріч проблеми з електрикою можуть бути особливо гострими. 

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.