Росія запустила по Україні крилату ракету з імітатором ядерної боєголовки

Це свідчить, що запас крилатих ракет у рашистів вичерпується до показника, критичного для самого Кремля.

Як стало відомо виданню "Defense Express" із власних джерел, 17 листопада, під час відбивання атаки на Київ, протиповітряна оборона столиці збила крилату ракету типу Х-55, в якій взагалі не було бойової частини. Замість БЧ у цій рашистській ракеті було "прикручено" блок, який виступав імітатором ядерної бойової частини. Простіше кажучи – для цього удару орки взяли як мінімум одну Х-55 із свого "ядерного арсеналу", "відкрутили" з цієї ракети ядерну боєголовку і замість неї поставили пусту "болванку", і так і відстріляли по Україні. 

yao2

Уламок збитої рашистської Х-55

"Окремо пояснимо різницю, - пише видання. - Зазвичай Росія застосовувала для ударів по Україні ракети типу Х-555 – це "неядерна" модифікація ракети Х-55, перероблена під звичайну боєголовку із "класичною" вибухівкою.

А от саме Х-55 – це радянська ракета, яка першопочатково розроблялась саме як носій ядерної зброї, під так звану "спецБЧ" (так на радянському та російському військовому жаргоні позначається ядерна боєголовка). Звичайна та ядерна боєголовка конструктивно між собою відрізняються. Саме тому, схоже, в орків так і вийшло: вийняти "спецБЧ" із Х-55 вони змогли, а от зарядити туди звичайну боєголовку – конструктивної можливості не було. Тому й застосували для удару Х-55 із порожньою "болванкою".

Як завжди водиться у таких випадках, рашисти вчинили нераціонально. І такій "аномалії" може бути декілька раціональних пояснень.

Залучені для підготовки та виконання чергового удару військові РФ просто «взяли під козирьок» вказівку "зверху" забезпечити і сьогодні, 17 листопада 2022 року, масованість застосування крилатих ракет. Тому в хід у них пішла й Х-55 з імітатором ядерної БЧ. Але навіть такий варіант уже свідчить, що запас крилатих ракет в РФ вичерпується до позначки, критичної для Кремля. Раз у хід пішли КР із "ядерного арсеналу".

yao3

Рашистська Х-555, фото ілюстративне

Ще одне можливе пояснення – росіяни навмисне використали Х-55 із "пустим" імітатором ядерної бойової частини, щоб створити ефект перевантаження нашої протиповітряної оборони.

Справді, це цілком в стилі рашистів – "забивати мікроскопом цвяхи". Але й такий варіант ще більш яскраво свідчить, що ракетний запас РФ вичерпується. Бо ще на початку війни росіяни для "перевантаження" нашої ППО використовували "розхідний матеріал" - наприклад, радянські безпілотники Ту-243. А не дефіцитні ракети для доставки ядерної зброї.

Рашисти для удару були вимушені задіяти Х-55, бо вичерпуються зокрема запаси новіших крилатих Х-101, саме під звичайну боєголовку (варіант для доставки ядерної зброї має позначення Х-102)". 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.