Представник Офісу президента озвучив втрати України у війні з Росією

13 тисяч загиблих...

Втрати української армії під час війни, розв'язаної країною-агресором Росією, становлять до 13 тисяч загиблих. Таку цифру озвучив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у четвер, 1 грудня.

"У нас є офіційні оцінки Генштабу, які озвучує верховний головнокомандувач. Вони у нас досягають від 10 тисяч до 12,5-13 тисяч загиблих... Так, ми маємо більше втрат через поранення", – сказав Подоляк.

При цьому він наголосив, що кількість загиблих цивільних українців – "точно не 20 тисяч". Ця цифра, на думку Подоляка, набагато більша, особливо якщо врахувати, скільки масових поховань та катівень знаходять після деокупації українських територій.

"Ми говоримо на різних міжнародних майданчиках, що Росія воює не з військовими - там вона вочевидь програє війну. Росія воює з цивільним населенням", - зазначив Подоляк.

Говорячи про втрати агресорів, радник глави ОП заявив, що "Росія практично втратила свою контрактну армію". На його думку, йдеться приблизно про 100 тисяч загиблих і ще до 150 тисяч тяжко поранених, хворих, які зникли безвісти.

"Це дуже важка історія для Російської Федерації... 200-250 тисяч загальних втрат у цій війні. Інакше жодна мобілізація не потрібна", – резюмував Подоляк.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.