Спецназ ГУР провів блискучу операцію у районі Нової Каховки

Незважаючи на те, що по українцям почали працювати ворожа авіація, бронетехніка та СЗГ, група успішно повернулася на правий берег Дніпра.

Спецпідрозділ ГУР МО України за підтримки ЗСУ провів нічний рейд у районі тимчасово окупованої Нової Каховки Херсонської області та знищив передовий пункт управління армії РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Зазначається, що завдяки співпраці з місцевими партизанами та за допомогою спеціальних технічних засобів розвідники встановили точне місцезнаходження передового пункту управління російських окупантів.

Незважаючи на щільне мінування берегової лінії та фортифікаційні споруди, група спецназу розвідки змогла переправитися річкою і висадилася на протилежний берег, захоплений ворогом, повідомляє ГУР.

"Вступивши у бій, розвідники гранатометними пострілами знищили будівлю, в якій знаходився командний пункт", - розповідають у розвідці.

Повідомляється, що ворог сприйняв висадку ГУР як спробу прориву лінії оборони. При цьому окупанти одразу залучили бойові резерви - підрозділ сил спеціальних операцій, авіацію та бронетехніку.

"Завдяки цьому розвідка отримала вичерпні дані про кількість, склад і місця розташування ворожих резервів", - наголошують у ГУР.

gur2

За інформацією ГУР, під час бою розвідники знищили щонайменше 12 окупантів, БТР 82А та захопили бранця.

Виконавши завдання, група повернулася на правий берег Дніпра, повідомили у ГУР.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.