В Україну прибули перші установки Patriot (ДОПОВНЕНО)

ППО Patriot призначені для захисту великих адміністративних та промислових центрів, а також військових баз від атак з повітря.

В Україну вже прибули перші батареї системи ППО Patriot у рамках військової допомоги від США.

Про це повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак в інтерв'ю для La Razon.

За його словами, Україна отримала зенітно-ракетну систему для протиповітряної оборони Patriot. Наразі на українській території перебуває кілька батарей американського ППО.

"Завдяки зусиллям Польщі, в т.ч. В Україну прибули батареї "Патріот" або перші танки "Леопард"; ми є не лише основним пунктом постачання, а й одним із найбільших донорів…", - сказав Блащак.

Системи ППО Patriot призначені для захисту великих адміністративних та промислових центрів, а також військових баз від атак з повітря. Одна батарея установки включає до восьми пускових установок, кожна з яких може нести чотири ракети MIM-104 або МIM-109 або до 16 ракет ERINT. Таким чином, повністю заряджена батарея здатна одночасно випускати 32-128 ракет.

ДОПОВНЕНО О 14.40

Українська армія поки що не отримала американські зенітні комплекси Patriot. Про це сказав спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, повідомляє РБК-Україна у вівторок, 7 березня.

"Безумовно, Patriot буде в Україні, рішення прийняте, люди навчаються. Очікуємо найближчим часом. Справді, воно буде, відбудеться", - сказав він.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.