Зеленський присвоїв Мацієвському звання Героя України

СБУ остаточно підтвердило, що українським військовим, якого розстріляли після слів "Слава Україні!", був снайпер 163 батальйону 119 окремої бригади ТРО Чернігівської області Олександр Мацієвський.

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України військовому Олександру Мацієвському, якого розстріляли в полоні після слів "Слава Україні!".

"Сьогодні я присвоїв звання Героя України Олександру Мацієвському. Солдату, людині, яку знатимуть усі українці. Людині, яку пам'ятатимуть вічно. За його хоробрість, за його впевненість в Україні – і за його "Слава Україні!", - заявив Зеленський. у своєму вечірньому відеозверненні.

У неділлю, 12 березня, СБУ остаточно підтвердила, що українським військовим, якого розстріляли після слів "Слава Україні!", був снайпер 163 батальйону 119 окремої бригади ТРО Чернігівської області Олександр Мацієвський.

У Службі безпеки додали, що спецслужба працює над ідентифікацією окупантів, які вчинили цей злочин.

Олександр Мацієвський був призваний на військову службу у березні 2022 року. З кінця грудня він вважався зниклим безвісти поблизу населеного пункту Червона Гора Донецької області.

Як вдалося встановити СБУ, Мацієвського розстріляли 30 грудня 2022 року. Його тіло повернули додому у лютому 2023 року.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.